EL JARDÍ | Directori
Nom Cognoms Càrrec/escala Correu electrònic Telèfon
Antoni Aguilella Palasí Professor titular antoni.aguilella@uv.es 9631 56835
Javier Barrachina Román Auxiliar de biblioteca javier.barrachina@uv.es 9631 56807
Pilar Blasco Conesa Becària de col·laboració m.pilar.blasco@uv.es 9631 56814
María José Borràs Lorente Responsable de biblioteca mjborras@uv.es 9631 56838
Elisa Caballer Bellido Tècnic mitjà d'investigació elisa.caballer@uv.es 9631 56806
Juan Manuel Calatayud Sanz Oficial jardineria juan.calatayud@uv.es 9631 56816
Luis Carbonell Bofill Tècnic especialista luis.carbonell@uv.es 9631 56816
María José Carrau Mellado Responsable del Gabinet de Didàctica maria.j.carrau@uv.es 9631 56805
Elena Carrió González Vinculada elena.carrio@uv.es 9631 56814
Nuria Cebrián Gómez Becària de col·laboració nucego@alumni.uv.es 9631 56811
Mauricio Chiavarino Vinculat arrauum@yahoo.com 9631 56833
Manuel Costa Talens Catedràtic manuel.costa@uv.es 9631 56839
Martí Domínguez Romero Director de revista Mètode marti.dominguez@uv.es 9631 56828
Elena Estrelles Perpiñá Conservadora banc de germoplasma elena.estrelles@uv.es 9631 56836
Javier Fabado Alós Becari de col·laboració francisco.fabado@uv.es 9631 56830
Carlos Fabregat Llueca Vinculat carlos.fabregat@uv.es 9631 56829
Ana Fernández Calabuig Oficiala jardineria ana.fernandez@uv.es 9631 56816
Jose Antonio Galian Mejías Becari d'investigació jogame@alumni.uv.es 9631 56833
Salvador Gallur Torres Vinculat salvador.gallur@uv.es 9631 56824
Francisco José García Breijo Vinculat UPV fjgarci@upv.es 9631 56811
Andreu Gómez Tamarit Tècnic del Gabinet de Didàctica andreu.gomez@uv.es 9631 56818
Jaime Güemes Heras Conservador del Jardí Botànic guemes@uv.es 9631 56803
María Gimeno Monitora de didàctica maria.gimeno@uv.es 9631 56818
Carmen Patricia Gracia Calandin Administrativa carpagra@uv.es 9631 56843
José Guevara Becari d'investigació j.remigio.guevara@uv.es 9631 56808
Carmen Hernández Directora ejecutiva d'AEA carmen@aearboricultura.com 9631 56820
Raquel Herreros García Vinculada raquel.herreros@uv.es 9631 56814
Ana M. Ibars Almonacil Professora titular ana.ibars@uv.es 9631 56810
Olga Ibáñez Arnau Tècnica en educació olga.ibanez@uv.es 9631 56818
José Luis Iniesta Ferrándiz Maquetador de revista Mètode jose.l.iniesta@uv.es 9631 56828
Vicente Isach Alvarado Tècnic especialista vicente.isach@uv.es 9631 56816
Carmen Latorre Saborit Oficiala jardineria carmen.latorre@uv.es 9631 56816
David Lázaro Gimeno Tècnic superior d'investigació david.lazaro-gimeno@uv.es 9631 56834
Silvia López Udías Vinculada silvia.lopez@uv.es 9631 56829
Carmen López Valiente Vinculada carlova@uv.es 9631 56836
Ester Lluzar Buigues Tècnic mitjà d'investigació esllubui@alumni.uv.es 9631 56834
Isabel Martínez Solís Vinculada UCH-CEU isabel.mtnez-solis@uv.es 9631 56811
Olga Martinez Asensio Tècnic d'AEA olga@aearboricultura.com 9631 56820
Gonzalo Mateo Sanz Professor titular gonzalo.mateo@uv.es 9631 56831
Isabel Mateu Andres Directora isabel.mateu@uv.es 9631 56801
Anna Mateu García Cap de redacció revista Mètode ana.maria.mateu@uv.es 9631 56828
Olga Mayoral García-Berlanga Vinculada olga.mayoral@uv.es 9631 56831
Nuria Mengual Aparicio Webmaster de revista Mètode nuria.mengual@uv.es 9631 56828
Sara Mira Pérez Becària d’investigació sara.mira@uv.es 9631 56834
Arántzazu Molins Piqueres Becària d’investigació arantxa.molins@uv.es 9631 56833
Marta Muñoz Ábalos Tècnic d'AEA marta@aearboricultura.com 9631 56820
Amparo Narbona Saez Administradora del centre amparo.narbona@uv.es 9631 56802
Alfonso Orduña Bensala Oficial de jardineria alfonso.orduna@uv.es 9631 56816
Ana Organero Monitora de didàctica a.isabel.organero@uv.es 9631 56818
Julio Palomares Collado Administratiu julio.palomares@uv.es 9631 56825
Eva Pastor Serra Responsable de comunicació i cultura eva.pastor@uv.es 9631 56806
Silvia Pérez Responsable de la tenda botanic@latenda.es 9631 56822
Silvia Pérez Alabau Responsable de la tenda botanic@latenda.es 9631 56822
José Plumed Sancho Tècnic especialista jose.plumed@uv.es 9631 56816
Juana Pons López Oficiala de jardineria juana.pons@uv.es 9631 56816
Josefa Prieto Mossi Tècnic superior d'investigació mossi@uv.es 9631 56836
Inmaculada Ramos Lliso Auxiliar de serveis inmaculada.ramos@uv.es 9631 56827
José Reig Armiñana Vinculat jose.reig@uv.es 9631 56811
Josefa Rey Martí Tècnica en educació josefa.rey@uv.es 9631 56818
Jesús Riera Vicent Conservador de l’herbari jesus.riera@uv.es 9631 56830
Marcela Rosato Contracte post-doc a càrrec de projecte marcela.rosato@uv.es 9631 56833
Josep Antoni Rosselló Picornell Professor titular rossello@uv.es 9631 56832
Manuel Soler Galera Oficial de jardineria manuel.soler-galera@uv.es 9631 56816
Pilar Soriano Guarinos Professora titular pilar.soriano@uv.es 9631 56809
Sales Tomás Pons Fundació Limne sales.tomas@uv.es 9631 56841
Cristina Torres Gómez Tècnic mitjà en investigació cristina.torres@uv.es 9631 56834
validxhtml validcss